Ledarhundsklubben-Stockholms län - Styrelsen 

  

Menyn

Till Startsidan

Bli medlem

För medlemmar

Om ledarhunden

Tillgänglighet med ledarhunden

Kalendarium

Bildgalleri

Arkiv

Om oss

Kontakta oss

Närstående verksamhet

Länkar

Styrelsen

 

Viviann Emanuelsson Ordförande
Mail: viviann@ledarhundsklubben.se
Tel: 070-636 08 66
   
Morgan Högberg Vice Ordförande
Mail: morgan@ledarhundsklubben.se
Tel: 08-511 733 19, 076-6487453
   
Birgitta Sjöqvist Kassör
Mail: birgitta@ledarhundsklubben.se
Tel: 08-520 382 39, 076-229 00 94
   
Ingela Sjöqvist Sekreterare
Mail: ingela@ledarhundsklubben.se
Tel: 070-658 02 02
   
Margareta Åbom Bothin Vice Sekreterare
Mail: margareta@ledarhundsklubben.se
Tel: 08-580 130 81, 070-729 70 59
   


     
 

Sponsorer:

Kardevall Asfalterar AB Rörmekano logo
  Kardevall Asfalterar AB, VALLENTUNA
tel: 070-647 83 18
www.kardevallasfalterarab-vallentuna.clearsearch.se
  Rörmekano
tel: 08-511 791 48
www.rormekano.nu
Susanns Familjedaghem logo Kon-tiki Resor
  Susanns Familjedaghem
tel: 070-7342340
www.dagmammor.se
  Kon-tiki Resor
tel: 08-31 26 00
www.kon-tikiresor.se
 

 

 
     

 

©2012 Created by Pavel Vetesnik. Webmaster mail: p.vetesnik@yahoo.com